Nauka Jazdy Glasgow

LEKCJE  O.K.
Angielskie prawo jazdy po polsku

Bogumiła Bożetka

L O.K.- Polska Szkoła Jazdy w Glasgow

Otworzyłam moją szkołę nauki jazdy w odpowiedzi na szerokie zainteresowanie i chęć uzyskania prawa jazdy wśród mieszkających w Szkocji Polaków. Umiejętność prowadzenia pojazdów i posiadanie właściwych uprawnień jest wysoce cenione wśród pracodawców.

Z wykształcenia jestem mgr Fizjoterapii.
Ponadto, przed wyjazdem do Szkocji pracowałam przez wiele lat jako instruktor nauki jazdy w Zabrzu. Uzyskana wiedza praktyczna (doświadczenie zdobyte podczas pracy z wieloma osobami o różnych charakterach i usposobieniach), oraz teoretyczna (szereg szkoleń dokształcających z zakresu bezpieczeństwa i techniki jazdy samochodem oraz metodyki nauczania) pozwalają mi  przeprowadzać szkolenia w przyjemnej atmosferze, bez zbędnego stresu.

Cennik za kurs (godziny jazdy, konsultacje) ustalany jest indywidualnie w zależności np. od liczby godzin, które kandydat na kierowcę zamierza wykupić. Ponadto przewiduję korzystne rabaty za polecanie mojej szkoły wśród znajomych.
W chwili obecnej szkolenie odbywa się pojazdem marki Ford Fiesta.

Godziny jazdy, czas trwania lekcji i miejsce rozpoczęcia oraz zakończenia jazdy zawsze ustalam indywidualnie z kursantem. Do nauki zagadnień teoretycznych polecam kursantom zakup wydawnictw, w których opisano kluczowe kwestie związane z poruszaniem się po drogach Szkocji. Są to:

  • brytyjski kodeks drogowy (w języku polskim)
  • testy teoretyczne (w języku polskim)
  • test na CD „Postrzeganie Niebezpieczeństw”
    (Hazard Perception Test – z objasnieniami w języku polskim)

!!! UWAGA !!!

Samochód lekcyjny posiada dodatkowy zestaw pedałów dla instruktora!

 parazyta@poczta.onet.pl

Ten wpis został opublikowany w kategorii Nauka Jazdy Glasgow i oznaczony tagami , , , , , . Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Możliwość komentowania jest wyłączona.